Servisi Ara:0252 692 10 20

Westinghouse Buzdolabı Servisi

Muğla Westinghouse Buzdolabı Servisi

Westinghouse Buzdolabı Servisi

Westinghouse Buzdolabı Servisi ev ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz buzdolabınızda ortaya çıkan bütün sıkıntılarda sizlerin yanındadır. Oldukça önemli bir yere sahip olan buzdolapları arıza yaptığında birçok yemek, meyve ve sebzeler çöpe atılır. Bu da aile ekonominiz için büyük bir kayıptır. Kapağı tam kapanmayan ve lastikleri eskimiş olan buzdolabınız da elektrik sarfiyatını artıracaktır. Bu ve bunun gibi kötü durumlardan kurtulmak için hemen cihazınızı tamir ettirmeniz gerekir. Yeterli soğutma yapmayan buzdolaplarında kompresör, fan motoru ya da elektronik kart arızaları gündeme gelmiş olabilir. Bunlar teknik personellerimizin incelemesi sonucunda ortaya çıkacaktır.

Westinghouse Servis İletişim

Westinghouse Buzdolabı Servis

Westinghouse Buzdolabı Servis hizmetlerini sizlere sunan firmamız 7/24 teknik destek hizmetiyle sizlerin yanındadır. Karlanma ya da buzlanma sorunları, su akıntısı sorunu, koku problemi, terleme ve takırtılı çalışma gibi sıkıntılı durumlar teknik servis personellerimiz tarafından giderilmektedir. Teknikerlerimiz işinde uzman ve bilirkişilerden oluşmaktadır. O yüzden bütün sorunların giderilmesini sağlayarak verimli çalışan buzdolaplarını sizlere teslim ederler. Servisimiz Westinghouse markasından başka diğer markalara da servis hizmeti sunmaktadır. Bizleri arayarak daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Westinghouse Servisi İletişim

Westinghouse Servisi aramalarını yapacak olan müşterilerimiz 0 252 692 10 20 numaradan bize ulaşım sağlayabilirler. Sizlere randevu verilerek tam randevu saatinde belirtilen adreste oluruz. Kaliteli servis hizmetlerimizin konforunu yaşamak isteyenler onlara sunduğumuz uygun fiyat avantajlarından da faydalanabilirler.