Servisi Ara:0252 692 10 20

Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi

Muğla Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi

Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi

Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi olarak Westinghouse markasına ait olan çamaşır makineleri arızalarında sizlere teknik destek hizmeti sunmaktayız. 7/24 bizlere ulaşarak, sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli personel, temiz işçilik ve orijinal yedek parça ayrıcalıklarımızla sizlere yardımcı olmaktayız. Çamaşır makineniz dijital ya da manuel ekrana sahip olabilir. Farklı yıkama kapasitesinde ya da özelliklerde de olabilir; fark etmeksizin bütün Westinghouse markasının üretmiş olduğu çamaşır makineleri teknikerlerimiz tarafından tamir edilmektedir. Diğer markalar için de ayrıntılı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Westinghouse Servis İletişim

Westinghouse Çamaşır Makinesi Servis

Westinghouse Çamaşır Makinesi Servis hizmetlerimiz içinde bulunan bakım hizmetlerinden faydalanıyor olmanız birçok arızanın çözüme ulaşmasını sağlayacaktır. Su almayan makinelerde temiz su hortumunda tıkanıklık, kıvrılma gündeme gelmiş olabilir. Ayrıca kapağı kilitleme yapmıyorsa cihazınız çalışmaz ve suyunu alamaz. Su boşaltamama durumlarında ise kirli su gider hortumunun incelenmesi gerekir. Ayrıca pompa filtresinin kontrol edilmesi, pompa motoruna bakılması gerekmektedir. İşinde uzman olan personellerimiz gerekli incelemeleri yapacaktır. Gürültülü çalışan cihazınızda amortisör arızası, kazanı tutan rulman arızası ya da eskiyen kayışlar onun gürültülü çalışmasına neden olabilir. Merak etmeyin bu sorunlar da giderilerek çamaşır makineniz çalışır bir şekilde sizlere teslim edilecektir.

 

Westinghouse Servisi İletişim

Westinghouse Servisi ile iletişim kurmak isteyen müşterilerimiz bizleri 0 252 692 10 20 numaralı çağrı merkezimizden arayabilirler. İçinde bulundukları sıkıntıları dile getirerek arıza kaydı oluşturabilirler. Hızlı servis anlayışımızla en yakın zamanda sizlere ulaşarak cihazınızdaki sorunlara kesin çözüm önerileri sunmaktayız.