Servisi Ara:0252 692 10 20

Westinghouse Klima Servisi

Muğla Westinghouse Klima Servisi

Westinghouse Klima Servisi

Westinghouse Klima Servisi, evinizde ya da iş yerinizde kullandığınız yazları sizi serinleten kış aylarında da ısıtan klimalarınızla ilgili birçok konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Öncelikle klima montajı ve kurulumu oldukça önemlidir. Uygun şartlarda kurulan klimalarınızı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Yıllık bakımlarını da yaptırırsanız herhangi bir sorun da yaşamadan onların randımanlı çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Servisimiz klimalarınızın sökülmesi ve farklı bir adrese taşınması konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Gelişi güzel kişilere cihazınızı dokundurmayın, sökülmesini ve kurulmasını talep etmeyin. Sadece servisler aracılığı ile bunları yaptırmalısınız. Ancak o zaman performanslı çalışan cihazlarınızı yıllarca kullanabilirsiniz.

Westinghouse Servis İletişim

Westinghouse Klima Servis

Westinghouse Klima Servis arıza hizmetlerimiz de sizlere sunulmaktadır. Özellikle klimanız soğuk ya da sıcak hava üflemiyorsa, su akıtıyorsa, gürültülü çalışıyorsa, az ve verimsiz hava üflüyorsa ya da hiç çalışmıyorsa bu sorunları bizlere bildirerek yardım talep edebilirsiniz. Servis personellerimiz cihazınızın iç ünitelerini, filtresini, fan motorunu inceleyerek arızanın nedenini tespit edeceklerdir. Gerekli olan temizlikleri yaparak bakımı tamamlayacaklardır. Gaz ayarları da yapılarak klimanız çalışır halde sizlere teslim edilir. Teknikerlerimiz bu konularda uzmandır. O yüzden aklınızda soru işaretleri kalmadan cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile klimanız için gerekli olan bakım hizmetlerini bizden alabilirsiniz.

 Westinghouse Servisi İletişim

Westinghouse Servisi çağrı merkezi numaramız 0 252 692 10 20 olmaktadır. Sizlere hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak içinde bulunduğunuz duruma çözüm getirmekteyiz. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ve profesyonel bir servis hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.