Servisi Ara:0252 692 10 20

Servisimiz

Muğla Westinghouse Servisi

Westinghouse Servisi Muğla

Sektörün öncü isimleri arasında yer alan servisimiz Muğla ve ilçelerinde bulunan müşterilerine hızlı ulaşım sağlayarak, onların kullanmış olduğu beyaz eşyalarda ve elektrikli cihazlardaki sıkıntılarda yardımcı olmaktadır. Birçok markanın servis hizmeti tarafımızca sizlere sunulmaktadır. Çamaşır makineniz suyunu alamıyorsa, boşaltamıyorsa, deterjanı almıyorsa, su sızdırıyorsa ya da sarsıntılı çalışıyorsa bize ulaşabilirsiniz. Bulaşık makineniz suyu ısıtmıyorsa, tabak ve bardakları çiziyorsa ya da bazı programları çalışmıyorsa servisimizin sizlere sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Mutfağınızdaki en önemli beyaz eşyanız buzdolabınızdır. Maddi değeri de oldukça büyüktür. Buzdolabınızın alt ve üst ısı dengeleri farklı ise içindeki gıdalar bozularak çöpe atılır. Bu da aile bütçenize zarardır. Soğutması tam olmayan buzdolapları fazla enerji harcayarak sizleri ekonomik zarara uğratır. Bu sorundan kurtulmak için bizleri arayabilirsiniz. Servisimiz bütün beyaz eşyalarda sizlere kesin çözüm önerileri ile yaklaşmaktadır. Geçici çözümler çalışma prensiplerimiz içinde yer almamaktadır. Ev ya da iş yerlerinizde iklimlendirmede kullandığınız klimalar oldukça hassas cihazlardır. Servisimiz klima kurulumlarını büyük bir hassasiyetle yapmaktadır.

Uzun yıllardan beri halkımıza sunduğumuz servis hizmetlerimiz neticesinde birçok başarılı işe imzamızı atmış bulunmaktayız. Teknik personellerimiz işinde uzman ve ehliyetli kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimize kaliteli hizmeti seri bir şekilde sunarlar. Servisimizin misyonu başardığımız işlerden oluşmaktadır. Vizyonumuz ise daha birçok ilçeye ve kişilere ulaşmaktır. İnsanların kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlayan teknolojik cihazlardaki sorunları çözerek onların hayat kalitesinin yüksek olmasını hedeflemekteyiz. 7/24 bizlere ulaşacağınız telefon numaralarımız ile de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Bizlere 0 252 692 10 20 numaralı çağrı merkezimizden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Muğla Westinghouse Servis İletişim